WSTECZ

DOZOWNIKI Linia Tork                       

                                             

 

 

 

Linia dozowników Tork Aluminium

 

Tork Aluminium we wnętrzu..


Prezentujemy Państwu bogatą ofertę dozowników aluminiowych Tork do łazienek, które wymagają ekskluzywnego wyglądu. Szczególną uwagę chcemy zwrócić na kilka produktów. Do miejsc, gdzie istotny jest komfort i higiena polecamy nasze nowe bezdotykowe rozwiązania - ekskluzywny asortyment dozowników na fotokomórkę w unikalnym wzornictwie! Linia dozowników aluminiowych Tork łączy zarówno formę i funkcjonalność udowadniając, że tylko najlepsze rozwiązania są wystarczająco dobre dla naszych Klientów. Przygotuj miejsce dla dozowników nowej generacji.

Nowość w formie stelaża na dozownik do ręczników oraz kosz na odpady to estetyczne i funkcjonalne rozwązanie.Stelaż montowany jest w ścianie, a dzięki ruchomej ramie można go  dopasować do różnych głębokości wnęki. Dzięki takiemu rozwiązaniu dozowniki nie pomniejszają powierzchni łazienki. Proste, ale eleganckie wzornictwo stelaża oraz oszczędność miejsca sprawiają, iż jest to produkt polecany do łazienek, w których ceni się przestrzeń, efektywność oraz komfort.

Przedstawiamy także pierwszy dozownik Tork do mydła w piance z bezdotykowym systemem dozowania. Dzięki wbudowanemu czujnikowi dozownik odmierza i dozuje odpowiednią do dokładnego umycia rąk ilość mydła w piance. Jest to najlepsze rozwiązanie przeznaczone do łazienek, w których wygoda użytkownika oraz higiena stanowią kluczową kwestię.

 Systemy dozowania najwyższej klasy wymagają najwyższej jakości.
Wkłady Tork Premium stanowią doskonałe uzupełnienie linii dozowników aluminiowych Tork oraz podkreślają jej ekskluzywny charakter. Najwyższa jakość ręczników do rąk, papieru toaletowego i mydła zapewnia zarówno komfort jak i higienę. Proponujemy wkłady wykonane z wysokiej jakości papieru, które napewno spełnią oczekiwania klientów.

Zalety linii aluminiowych dozowników Tork:                                                                                                         
- lekki wygląd
- unikalne połączenie aluminium i plastiku
- eleganckie rozwiązanie do ekskluzywnych wnętrz                                                                                     
- ślady palców nie są widoczne                                                                                                
- odporne na zarysowania
- ognioodporne            

                                                      

 

 

 

                                                        

                        

                               Dozowniki higieniczne Tork Elevation                                       

Euro Cliner Olsztyn profesjonalne środki chemiczne do sprzątania systemy dezynfekujące maszyny czyszczące sprzątające taski polerki Tork cleanfix katrin środki czystości BHP Olsztyn
strona główna | firma | oferta | usługi | kontakt | Artneo